REKLAMA

Spotkanie społeczności IT na Embedded Meetup we Wrocławiu już wkrótce

Już po raz ósmy GlobalLogic zaprasza ekspertów IT na spotkanie z cyklu Embedded Meetup. 24 listopada 2022 roku w siedzibie firmy przy ulicy Strzegomskiej 48A. Inżynierowie i developerzy będą mogli swobodnie porozmawiać o najnowszych trendach i wymienić się doświadczeniami, a także posłuchać inspirujących prezentacji od doświadczonych kolegów po fachu.

Embedded Meetup ma już stałe miejsce w kalendarzu wrocławskiej społeczności IT, która od siedmiu edycji spotyka się, by wzajemnie inspirować i dyskutować o codziennych wyzwaniach oraz rozwiązaniach najczęściej spotykanych problemów. Spotkania kładą nacisk na kreatywny networking, czym różnią się od tradycyjnych konferencji IT.

W ramach ósmej edycji uczestnicy będą mogli wysłuchać dwóch prezentacji. Shekhar Pardeshi, certyfikowany Functional Safety Engineer o ponad szesnastoletnim doświadczeniu w obszarze automotive, opowie o wyzwaniach, z którymi wiąże się praca wielu architektów IT w ramach prelekcji „Automotive Software Architectural Approach: Project vs Platform”. Z kolei Grzegorz Konopko, bazując na siedemnastu latach spędzonych w branży, opowie o wykorzystaniu języka UML w embedded w prezentacji o intrygującym tytule „To spaghetti (coding) or not to spaghetti? UML modeling in embedded”.

Embedded Meetup stawia duży nacisk na wymianę wiedzy i dzielenie się spostrzeżeniami z codziennej pracy. Taki charakter będą miały również obie wspomniane prelekcje, podczas których nie zabraknie też okazji na zadawanie pytań ze strony uczestników i dyskusje.

Rosnąca popularność spotkań stawiających na networking i bardziej swobodną atmosferę sprawia, że jeszcze w tym roku podobne wydarzenia zostaną zorganizowane w innych miastach Polski – w Katowicach i w Krakowie.

Ósma edycja Embedded Meetup rozpocznie się 24 listopada 2022 roku o godzinie 18:00 w Centrum Konferencyjnym GlobalLogic przy ulicy Strzegomskiej 48A we Wrocławiu. Spotkanie dla miłośników IT jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Darmowa rejestracja -> https://bit.ly/Embedded_Meetup_Wroclaw_P