REKLAMA

Zapraszamy na SpreadIT!

SpreadIT jest otwartą, darmową konferencją poświęconą zagadnieniom informatycznym, odbywającą się corocznie na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Tegoroczna, piąta edycja konferencji odbędzie się już 18 listopada. W programie wydarzenia zaplanowano rekordową liczbę 35 prelekcji, które odbywają się w ramach trzech przygotowanych ścieżek tematycznych.

Ścieżka Software Architecture zainteresuje przede wszystkim osoby, mające na co dzień do czynienia z oprogramowaniem IT. Zaproszeni prelegenci przedstawią nie tylko porady na temat budowania stabilnego oprogramowania, ale również podzielą się wskazówkami na temat wyróżnionych zagadnień.

Ścieżka GameDev dotyczy procesów produkcji gier komputerowych, zaczynając od początkujących zagadnień programistycznych, game design, aż po praktyki stosowane przy pracy w popularnych silnikach gier. Prelegenci rozwiną również zagadnienia nowych technologii takich jak wirtualna rzeczywistość.

Ścieżka Software Craftmanship zastąpiła ubiegłoroczną tematykę biznesu. Coraz bardziej popularna idea skupia się na praktykach pozwalających połączyć programowanie z takimi zagadnieniami jak perfekcja, zwinne wytwarzanie oprogramowania czy też rzemiosło.

Udział w konferencji jest darmowy i nie wymaga rejestracji! Zapraszamy osoby zainteresowane tematyką konferencji, jak również studentów, rozpoczynających ścieżkę kariery w przemyśle informatycznym. Organizatorzy zachęcają również do wsparcia wybranej fundacji charytatywnej, poprzez zakup unikatowych koszulek SpreadIT. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Sagitaro, zajmującej się programem Szkoła 3.0, wspierającym dzieci w domach dziecka i ośrodkach wychowawczych.

Już tylko tydzień pozostał do V edycji konferencji SpreadIT, poświęconej zagadnieniom informatycznym! Poznaj kompletny program konferencji i zaplanuj dzień tak, by wyciągnąć jak najwięcej wiedzy z przygotowanych prelekcji! Przypominamy, że podczas V edycji SpreadIT odbędzie się aż 35 prelekcji w pięciu Audytoriach, podzielonych według trzech przygotowanych ścieżek tematycznych:

  • Software Architecture
  • GameDev
  • Software Craftmanship

Program konferencji: https://spreadit.pl/program

Konferencja jest darmowa i otwarta dla wszystkich zainteresowanych osób. Rejestracja nie jest wymagana!