REKLAMA

Studenci na uczelnie, PyCode Conference do Warszawy

Pythonowi wyjadacze, pasjonaci języka i mierzący wysoko początkujący programiści – 1-2 października musicie się wszyscy znaleźć w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie, gdzie rozpocznie się PyCode Conference 2018.

Przyjedź, nawiąż nowe kontakty, wymień doświadczenia i pomysły na przyszłość w gronie ponad dwustu uczestników z Polski i Europy. Podczas dwudniowej konferencji będziesz miał możliwość uczestniczyć w trzech ścieżkach: polskiej, angielskiej i warsztatowej. Podczas serii prelekcji i warsztatów podniesiesz swoje kwalifikacje i poznasz nowe zastosowania języka Python.

 Chcesz wiedzieć więcej, prawda? Oto parę konkretów:

Rejestracja

Bilety są jeszcze dostępne do sprzedaży, która ruszyła już 10 czerwca. Bilety Late można zakupić, wchodząc w ten link: https://tinyurl.com/yb2ozmzc

Organizatorzy uruchomili również zniżki, zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy na maila: askamruk@pycode-conference.org

Tytuł wiadomości: PyCodeTickets

Goście specjalni

Będzie można wysłuchać prelekcji doświadczonych programistów oraz działaczy w Pythonowym Community: Pascal van Kooten, Piotr Tynecki, Adam Jurkiewicz to tylko część z nich, nasza lista gości się powiększy.

 Propozycje do agendy:

Nabór na prelekcje oraz warsztaty został zakończony, lecz nadal można przesłać nam temat prelekcji. Organizatorzy uruchomili również akcję Women Speakers Wanted! Formularz do wypełnienia tutaj:

https://tinyurl.com/ycqyflw8

Integracja

Na zakończenie czeka na Ciebie integracyjne afterparty. Kto wie? Może najważniejsze kontakty w swojej karierze nawiążesz nad szklanką złocistego trunku?

Masz pytania?

Wszelkich informacji udzielamy pod adres mailowym: info@pycode-conference.org