REKLAMA

Trzecia edycja Umbraco Poland Festival przed nami!

Umbraco Festival – trzecia edycja przed nami! Zapoczątkowany w UK, odniósł niesamowity sukces. W ciągu ostatnich lat festiwal w Wielkiej Brytanii stał się inspiracją do nauki, działania i miejscem spotkań umbracowej społeczności, ustępując jedynie wielkością Umbraco Codegarden w Danii. W tym roku zapraszamy na już trzecią  edycję festiwalu do Krakowa.

Udział w Umbraco Festival to niesamowita okazja, aby spotkać się ze świetnymi ekspertami i dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego programiści na całym świecie uwielbiają pracę z tym systemem zarządzania treścią. To też świetna wymówka, żeby odwiedzić magiczny Kraków.

Pierwsi prelegenci zostali już ogłoszeni. Będą z nami Rune Strand z siedziby Umbraco i Sebastiaan Janssen, a także Konrad Kokosy oraz twórcy #umbraCoffee Marcina Zajkowski i Callum Whyte z Cogworks.

Szykujemy dla Was też kilka niespodzianek, o których dowiecie się już w najbliższym czasie. Po pracowitym dniu zaprosimy Was na after party.

Festiwal odbędzie się 21 września w Browar Lubicz przy ulicy Lubicz 17J  w Krakowie. Formularz rejestracyjny i wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie http://UmbracoFestival.pl/ oraz na naszym FB evencie Umbraco Poland Festival.