REKLAMA

Tydzień Programisty

W 256. dzień roku, a więc już 13 września 2018 r., na całym świecie jest obchodzony Dzień Programisty. Jako pasjonaci programowania postanowiliśmy wydłużyć to święto i zorganizować Tydzień Programisty. Między 10 a 16 września 2018 r. w 3 miastach będziemy współorganizować spotkania, warsztaty i prelekcje  związane z szeroko pojętą branżą IT. Dzięki różnorodności tematów oraz partnerów stworzymy przestrzeń, w której przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy oraz eksperci będą mogli poznać się i nauczyć się od siebie jak najwięcej Tydzień Programisty to ponad 10 spotkań warsztatowych, odbywających się w 3 miastach w Polsce i przyciągających ponad 200 uczestników

W ramach tygodnia programisty odbędą się minikursy programowania, a także spotkania z firmami z branży oraz konferencja. Wszystko po to, by promować działania w branży IT – branży, która zarówno w Polsce, jak i na świecie rozwija się błyskawicznie i wciąż potrzebuje specjalistów.

Kto za tym stoi?

CODE:ME to fundacja założona z myślą o nauce programowania a także z myślą o propagowaniu rynku IT. Dlatego też oprócz profesjonalnych kursów przygotowujących do podjęcia pracy w IT organizujemy też warsztaty wprowadzające czy krótsze spotkania informacyjne. I oczywiście, Tydzień Programisty!

www.tydzienprogramisty.pl