REKLAMA

VII edycja Test Dive Conference

Siódma edycja Test Dive Conference zbliża się wielkimi krokami. Konferencja, która zdobyła uznanie za inspirujące podejście do tematu testowania oprogramowania, już 12 października odbędzie się w Multikinie – wyjątkowej przestrzeni w centrum Krakowa – jak również online. Wydarzenie skupiające specjalistów IT, testerów, programistów i innych entuzjastów technologii, jest nie tylko okazją do nauki i wymiany wiedzy, ale także doskonałym miejscem do budowania relacji poprzez networking.

Rejestracja

Rozpoczęcie rejestracji zaplanowano na 14 września 2023 roku. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami oraz fakt, że liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter (link dostępny na naszej stronie internetowej www.testdive.pl). Dzięki temu otrzymają Państwo informację przypominającą o otwarciu rejestracji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Bogaty program

VII edycja Test Dive Conference przyniesie jeszcze bogatszy i bardziej różnorodny program niż kiedykolwiek wcześniej. Po raz pierwszy dostępne będą aż trzy streamy, w tym jeden dotyczący kompetencji miękkich. W tym roku do grona prelegentów dołączą m.in.: Jarosław Hryszko, Tomasz Wojnar, Jerzy Zientkowski, Dominika Zając, Horst Angerer, Michał Mnich, Ewa Marchewka, Andrzej Tonia, Radosław Smilgin, Sławomir Radzymiński, Paweł Grzegorczyk, Rafał Motriuk oraz Sylwia Królikowska. Ci znani eksperci branżowi oraz praktycy podzielą się swoimi wskazówkami, technikami i perspektywami na temat najnowszych trendów i wyzwań w dziedzinie testowania oprogramowania. Nie zabraknie również nowinek ze świata wellbeingu, psychologii w biznesie oraz prelekcji z dziedziny softskills. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach, panelach dyskusyjnych oraz konkursach z nagrodami. (konkurs dla aktywnych uczestników – do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe).

W tym roku Test Dive Conference po raz kolejny zagości w Multikinie w Krakowie. To nowoczesne centrum oferuje doskonałe warunki do nauki, twórczej interakcji i networkingu. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do czerpania inspiracji i dzielenia się swoją wiedzą w przestrzeni, która już wcześniej gościła wiele znaczących wydarzeń branżowych. Organizatorzy zdają sobie sprawę z popularności, jaką cieszyła się wirtualna odsłona wydarzenia, dlatego również w tym roku konferencja dostępna będzie w wersji online.

 

Więcej informacji na stronie: www.testdive.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 7. edycji Test Dive Conference. Doświadczenie, nauka i inspiracja czekają na Państwa już niebawem!