REKLAMA

WROC# – konferencja dla developerów .NET

Wystartowały przygotowania do czwartej edycji WROC#.

Już 9 marca będziemy gościć we Wrocławiu światowej klasy prelegentów na jedynym takim evencie w Polsce. Konferencja skupia w sobie tematy ze świata .NET i chmury Microsoft Azure. Organizatorzy dostarczają najciekawsze treści i zapraszają liderów branży, aby wydarzenie stało jak co roku na najwyższym poziomie. Konferencja jest wydarzeniem non-profit, tworzonym dla społeczności IT we Wrocławiu i w Polsce, a cały zysk ze sprzedanych biletów firma Objectivity, organizator i sponsor wydarzenia, przeznacza na pomoc 3 fundacjom. W tym roku są to StaruszkowoStowarzyszenie "Karkonowskie iskierki", i L'Arche . 

Rejestracja na konferencję zostanie otwarta 9 marca i będzie podzielona na 2 części. Pozwoli to wszystkim chętnym zarejestrować się, niezależnie od swoich godzin pracy. 

WROC# 2018 

Tegoroczna edycja odbywa się 9 marca we Wrocławiu na stadionie miejskim. Podczas tegorocznej edycji uczestników czeka wiele ciekawych i inspirujących prelekcji. W tym roku przewidujemy aż 7 prelekcji, w tym jeden z tematów zostanie poprowadzony przez dwie osoby – Kim van Wilgen i Sander Hoogendoorn opowiedzą o idei continous delivery w kontekście całej firmy. Kolejnymi gośćmi będą Scott Helme, Jakub Jędryszek, Zan Kavtaskin, Glenn Henriksen, Roy Osherove i Katya Mustafina, kórzy przyjadą do nas z całego świata. Prelekcje będą płynnie przechodzić od zagadnień miękkich, jak budowanie zespołu, do stricte technicznych, jak trend serverless czy machine learning. Po samej konferencji odbędzie się after-party, którego głównym założeniem jest integracja i networking pomiędzy uczestnikami i prelegentami. 

Więcej o naszych gościach i tematach przeczytacie na www.wrocsharp.com . 

Nieco więcej o WROC# 

Konferencja WROC# to naprawdę wyjątkowa okazja dla specjalistów z branży, entuzjastów .NET i wszystkich spragnionych wiedzy, aby zobaczyć znanych i szanowanych ekspertów. Cel jest niezmienny - zapraszając światowej klasy prelegentów oferuje nam inspirujące prelekcje, które koncentrują się wokół tematów i zagadnień bliskich sercom programistów. 

Co roku konferencja przyciągała do Wrocławia ponad 450 uczestników. Każda edycja składała się z sześciu 60-minutowych rozmów na temat różnych aspektów programowania oraz panelu dyskusyjnego. Mieliśmy przyjemność słyszeć wybitnych prelegentów, takich jak Shawn Wildermuth, Tess Fernandez, Steve Sanderson, Julie Lerman, Ian Cooper, Dan North i wielu innych. 

Organizatorzy 

Konferencję organizuje wrocławska firma Objectivity. Jest to światowej klasy partner tworzący rozwiązania IT, cechujący się najwyższą jakością współpracy z klientem i podejściem Win-Win. Specjalnością firmy jest projektowanie, dostarczanie i wspieranie rozwiązań szytych na miarę, które pomagają klientom rozwijać się. „Jako dojrzała organizacja mamy etyczne ramy, które wspierają nasze działania. Jesteśmy społecznie zaangażowani i zawsze chętni do pomocy”.