REKLAMA

Wybór szkoły programowania kluczem do sukcesu zawodowego

Kursy programowania cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego – w końcu umiejętność tworzenia nowoczesnych stron internetowych, aplikacji i programów oznacza duże możliwości na rynku pracy, a co za tym idzie, szansę na zdobycie prestiżowej, dobrze płatnej posady. Szkoła programowania IT-Academy w Krakowie zapewnia skuteczne wejście do branży, która wciąż potrzebuje kreatywnych i wyspecjalizowanych fachowców. Stań się jednym z nich i zdobądź wymarzoną pracę!

Dlaczego kursy programowania

Jak wskazują statystyki, absolwenci kierunków związanych z branżą IT praktycznie zawsze mogą liczyć na zatrudnienie w zawodzie. Co więcej, choć wydaje się, że bardzo dużo osób decyduje się na pracę przed komputerem, deficyt wśród programistów sięga nawet 50 tysięcy pracowników. W tej sytuacji trudno mówić o nasyceniu rynku. Wręcz przeciwnie – fachowcy są wciąż poszukiwani, a co za tym idzie, godziwie wynagradzani.

Czy branża IT jest dostępna wyłącznie dla absolwentów kierunkowych studiów oraz szkół technicznych? Nic bardziej mylnego. Mimo że edukacja pozwala od wczesnej młodości wejść do świata kodowania, języków i systemów, to równie dobrze można się w nim pojawić po przygodzie z finansami, zarządzaniem, mediami czy inną dziedziną. Profesjonalne kursy programowania początkującym pozwalają szybko przyswoić niezbędną wiedzę, a tym, którzy już ją posiedli, usystematyzować know-how i zdobyć certyfikację niezbędną do CV.

Formy zatrudnienia w branży IT są przeróżne. Wysokie zarobki gwarantują korporacje, prężne start-upy, firmy z sektora finansowego czy w zakłady przemysłowe. Warto pamiętać, że szkoła programowania wprowadza na rynek także potencjalnych freelancerów. Nie musisz pracować na etat – równie dobrze warto spróbować sił, zakładając własny biznes, polegający np. na projektowaniu stron internetowych, systemów czy aplikacji. Jak wspomnieliśmy, branża IT jest wciąż nienasycona, co stwarza szansę wejścia do gry nawet początkującym i niedoświadczonym pasjonatom programowania i pokrewnych umiejętności.

Kursy programowania w IT-Academy

Szkoła programowania z siedzibą w Krakowie jest otwarta praktycznie na każdego niezależnie od wieku, płci czy doświadczenia. Jedni szukają potwierdzenia umiejętności, inni chcą dopiero poznać programowanie, ale... wszyscy są zadowoleni. Dlaczego? Ponieważ szkolenia przygotowano z myślą o najdrobniejszych detalach, które ostatecznie przekładają się na wysoką jakość nauki.

W IT-Academy zdobywasz umiejętności w takich dziedzinach:

  • Java,

  • HTML,

  • CSS,

  • JavaScript,

  • Selenium,

  • SQL,

  • MySQL,

  • Oracle.

Wymienione języki to podstawa współczesnego programowania. Bez ich użycia nie ma mowy o stworzeniu nowoczesnej, innowacyjnej, multimedialnej, atrakcyjnej wizualnie strony internetowej czy aplikanci. Rachunek jest prosty – im lepsze projekty masz na koncie, tym więcej zarabiasz i bardziej spełniasz się zawodowo.

Zajęcia w IT-Academy trwają przez co najmniej pół roku i odbywają się w godzinach, które docenią studenci czy osoby zatrudnione na etat posiadające rodziny. Poza tym krakowska szkoła programowania zapewnia dostęp do zasobów edukacyjnych online, dzięki czemu z teorią możesz zapoznawać się w wolnym czasie, a na zajęciach skupić na praktyce.

80% czasu spędzonego w IT-Academy to praktyka. Praktyka – czyli klucz do nabrania doświadczenia. Grupy są maksymalnie 5-osobowe, dlatego każdy może liczyć na uwagę specjalistów i wykładowców. Nowoczesne technologie, sale dopasowane do potrzeb uczestników kursu i wykorzystanie nowatorskich, efektywnych metod to jedynie część argumentów na to, że szkoła programowania IT-Academy jest idealnym miejscem, żeby rozpocząć lub rozwijać swoją profesjonalną karierę. Przy okazji każdy podszkoli swój angielski – podstawowy język w świecie informatyki i współczesnego biznesu.

Czego potrzebujesz? Przede wszystkim zapału do nauki w najlepszych możliwych warunkach, a także laptopa, na którym uczysz się programowania. Praca i świetna pensja czekają na Ciebie. Skorzystaj z możliwości, jakie dają kursy prowadzone przez ekspertów!

www.it-academy.pl

https://www.facebook.com/itacademypl/