REKLAMA

Wyrusz w programistyczną podróż po Polsce. Lokalne edycje największego Festiwalu Technologicznego 4Developers już tej jesieni.

4Developers to coroczne wydarzenie skierowane do programistów, które odbywa się regularnie od ponad 14 lat. Konferencja gromadzi programistów, architektów, testerów, kodujących specjalistów, liderów zespołów, menedżerów, studentów kierunków IT oraz przedstawicieli różnych społeczności programistycznych. Na konferencjach poruszane są tematy zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i początkujących entuzjastów. Lokalne edycje 4Developers charakteryzują się przede wszystkim wysoką różnorodnością tematów, które są odpowiednio dopasowane do potrzeb regionu, oraz kameralną atmosferą, sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów.

Jesteś ciekawy, do których miast zawita 4Developers? Sprawdź rozkład jazdy.

Festiwal odbędzie się aż w 5 miastach w naszym kraju: Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi.

Pierwsza lokalna edycja ruszyła 26 września w Gdańsku i poruszała zagadnienia z zakresu Java, JavaScript, Cloud i Architektur Aplikacji.

Prosto znad morza 4Developers przenosi się na południe Polski. Uczestnicy będą mieli szansę się spotkać 5 października w Katowicach, gdzie pojawią się ścieżki tematyczne Architektury Aplikacji, JavaScript, Java oraz Testerska.

Kolejna edycja odbędzie się 17 października w Poznaniu. Miłośnicy IT znajdą tam ścieżki takie jak .NET, Architektury Aplikacji, Java, JavaScript.

Po Poznaniu 4Developers zawita do Wrocławia, gdzie 7 listopada uczestnicy wezmą udział w prelekcjach dotyczących JavaScript, .NET. Architektur Aplikacji, Java, Soft Skills

Ostatni przystanek to Łódź. 28 listopada prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące Cloud, Architektur Aplikacji, Java, a także JavaScript.

Dołącz do wydarzenia ze zniżką!

Chcesz dowiedzieć się co słychać w lokalnej społeczności IT, spotkać się z przedstawicielami innych dyscyplin i spróbować czegoś nowego? Już teraz skorzystaj z okazji, by wziąć udział w lokalnych edycjach 4Developers.

Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 10% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać hasło – PROGRAMISTA_4DEV10.

Więcej informacji o lokalnych edycjach 4Developers znajdziesz na Facebooku, LinkedIn i Twitterze.