REKLAMA

Zamów 89 numer Programisty prosto do domu!

Szanowni,

W związku z panującą epidemią COVID-19 informujemy, że aktualny Programista nr 89 jest dostępny od 24 kwietnia tylko w kilku salonach Empik*, ale numer wydrukowaliśmy w takim nakładzie, że można go kupić w redakcji.

Zapraszamy do zamawiania nowego - 89 nr Programisty pod linkiem:

 http://s.przelewy24.pl/jwMjBPLXAV00

Koszt wysyłki bierzemy na siebie, zatem nowy numer można nabyć w takiej cenie, w jakieś Państwo zaopatrywaliście się dotychczas w salonach Empik, czyli 23.90 pln.

Oferta dotyczy wyłącznie wysyłek krajowych. 

Serdecznie zapraszamy do zakupu, numer trafi do Państwa bez wychodzenia z domu.

Ponadto część zysków ze sprzedaży tego wydania trafi do fundacji Siępomaga na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce epidemią COVID-19.

Połączmy zatem przyjemne z pożytecznym!

>>Spis treści Programisty nr 89<<

Wydanie można też kupić poprzez wpłatę na nr konta: 26 1240 6250 1111 0010 5148 0407, w tytule przelewu prosimy podać adres do dostawy. 

PS. Będziemy wdzięczni za udostępnienie tej informacji w Państwa social mediach oraz poinformowanie zajomych.

PS2. Numer można też zamówić wraz z prenumeratą: https://programistamag.pl/typy-prenumeraty/

*Aktualizacja z 24 kwietnia 2020 r. Udało nam się uruchomić sprzedaż w 27 otwartych salonach Empik. Lista Empiów, gdzie znajdziecie Programiste nr 89: >>tutaj<<

* Aktualizacja nr 2. Są już otwarte galerie handlowe. W związku z tym większosć salonów Empik jest już otwartych i znajdą Państwo tam Programistę  nr 89. Jeśli jednak macie daleko do Empiku, wydanie można kupić w redakcji, korzystając z linka wyżej.


FAQ

Czy moge kupić pojednycze wydanie w wersji elektronicznej? Zależy nam na sprzedaży wydań drukowanych, bo mamy cały nakład, który miał trafić do Empików. Jeśli jednak koniecznie potrzebujesz wersji elektronicznej, to polecamy zamówienie w prenumeracie: np. prenumerata na 6 wydań to 70 zł brutto lub możesz kupić wydanie elektroniczne w tej samej cenie co drukowane. Napisz wtedy w formularzu zamówienia zamiast adresu do wysyłki "wydanie elektroniczne".

Czy wysyłacie Programistę nr 89 za granicę? Niestety obecnie nie wysyłamy, bo Poczta Polska zablokowała możliwość wysyłki za granicę podczas epidemii. 

Ile mam czekać na przesyłkę? Magazyny nadajemy Pocztą Polską, listem zwykłym. Robimy tak, by listonosz nie zostawiał awizo i byście nie musieli stać w kolejce na Poczcie. Podczas epidemii listonosze nie przynoszą listów poleconych do domów. Zamówienia wysyłamy w dniu zakupu lub następnego dnia – w zależności od godziny złożenia zamówienia... i później wszystko jest już w rękach Poczty Polskiej, czasem przesyłkę dostarczają w dwa dni, innym razem trwa to nieco dłużej...